Broz i Perišić zabili Juventusu tri gola, Inter ispao na penale!

Inter je čudesno preokrenuo 0-3 iz prve utakmice polufinala kupa. Brozović je zabio dva gola, a Perišić jedan. Juventus je na kraju prošao u finale na penale...

Juventus je u Milano stigao u podcjenjivačkom sastavu na uzvratnu utakmicu polufinala kupa protiv Intera, prvu je dobio 3-0. Hrvati u sastavu Intera. Marcelo Brozović i Ivan Perišić pokazali su da ništa nije nemoguće.

Bila je to hrvatska simultanka. Brozović je u 16. minuti utakmice sjajno pogodio za 1-0 vodstvo Intera. Perišić je drugi dio otvorio golom za 2-0 i sad je već lagano bila panika za Allegrija i Juventus u kojem Mandžukić nije bio ni na klupi.

Allegri je na klupu posjeo Buffona, Dybalu, Khediru, Pogbu...

Hrvatsku večer u regularnih 90 minuta okrunio je Brozović drugim golom na utakmici iz penala koji je izborio - Perišić. Inter je stigao 3-0 te izborio produžetke, a Juve je prvi put primio tri gola na jednoj utakmici nakon finala Lige prvaka u sezoni 2014./2015.

Broz zabio i penal u raspucavanju

Kako nije bilo golova u produžecima, penali su odlučivali pobjednika. Juve je prvi zabio, a Brozović je utvrdio gradivo i pogodio prvi penal za Inter. Nakon što je Juventus zabio drugi penal, Palacio je pogodio prečku.

Morata je donio prednost Juventusu i Inter je bio u problemima. Pogba je bio siguran i bilo je sve manje za Inter koji je čudesno preokrenuo 0-3 iz prve utakmice. Bonucci je zabio penal koji je Juventus odveo u finale protiv Milana...