Bruse formu za Rusiju: Perišić i Brozović potopili su Cagliari

Marcelo Brozović zabio je Cagliariju za 3-0 u 60. minuti, a Ivan Perišić bio je strijelac u 90. minuti za konačnih 4-0. Oba pogotka bila su lijepa zbog preciznosti udaraca naših reprezentativaca...

Marcelo Brozović u posljednje vrijeme pruža kvalitetne partije u dresu Intera, a to je potvrdio i golom protiv Cagliarija za 3-0 u 60. minuti utakmice. Ovo mu je bio četvrti gol sezone u u 28. nastupu.

Hrvatski je veznjak lijepo pogodio u mrežu Cragna koji je ostao nemoćan na ovaj precizan udarac. Inter je prilično lako došao do zaslužena tri boda protiv kluba sa Sardinije.

Poveli su golom Cancela u trećoj minuti da bi Icardi u 49. povisio na 2-0. Brozović je lijepim potezom samo potvrdio pobjedu milanskog kluba koji je u velikoj borbi za plasman u Ligu prvaka, a da ne ostane usamljen, pobrinuo se Ivan Perišić lijepim golom u 90. minuti s vrha šesnasterca na asistenciju - Brozovića.