Carlo Ancelotti: United je sad lagani favorit

Razočarani smo zbog njihove pobjede jer sam osjećao da imamo utakmicu u rukama, kazao je strateg Milana Ancelotti

Trener Milana Carlo Acelotti izjavio je nakon jučerašnje utakmice kako Manchester United ima malu prednost za uzvrat na San Siru i da su lagani favoriti za prolaz u finale - Razočarani smo zbog njihove pobjede jer sam osjećao da imamo utakmicu u rukama. Imali smo dobar rezultat, ali zadnji gol je zakomplicirao stvari. Remi bi bio najpravedniji rezultat - rekao je strateg Milana Carlo Ancelotti. Sir Alex Ferguson rekao je da je fantastično drugo poluvrijeme protiv Milana dalo Unitedu sjajnu priliku za prolaz u finale Lige prvaka: - U drugom poluvremenu smo se oporavili od pogrešaka koje smo napravili u obrani i mislim da smo zaslužili ovu pobjedu. Ključ pobjede leži u što ranijem izjednjačujućem zgoditku. Po svemu smo dokazali da vrijedimo finala Lige prvaka. Utakmica na Old Traffordu završila je pobjedom Manchester Uniteda u posljednjim trenucima 3-2. Poveli su domaći golom Ronalda u 5. min zahvaljujući pogrešci Milanova golmana Dide. Rezultat je preokrenuo Brazilac Kaka svojim pogocima u 22. i 37. minuti. Izjednjačio je Rooney nakon sjajne akcije "Crvenih vragova" u 59. minuti. Ronney je bio strijelac i odlučujućega gola koji je postigao sjajnim udarcem s desne strane.