Čech je pohvalio Delača nakon debija: Matej je sjajan golman

Matej je pokazao da je veliki golman, rekao je Petr Čech, nakon što je Delač branio prvo poluvrijeme za Chelsea u prijateljskoj utakmici. Pobijedili su Olimpiju 2-1...

Chelsea je u prijateljskoj utakmici pobijedio Olimpiju 2-1, a naš mladi golman Matej Delač je branio u prvom poluvremenu. Primio je gol, ali je imao i jednu sjajnu intervenciju. Bio mu je to debi za Chelsea.

- Nisam očekivao da ću braniti - rekao je Delač novinaru 24sata nakon utakmice u Sloveniji.

Hrvatskog golmana pohvalio je Petr Čech, legenda na golu Chelseaja koji za londonski klub ima preko 300 utakmica.

- Matej je pokazao da je veliki golman - rekao je Čech.

Iako je Chelsea odlučio vratiti s posudbe Thibauta Courtoisa, Čech je rekao kako će ostati i s njim se boriti za "jedinicu".

- To me motivira. Uvijek se morate boriti. Nismo tu samo Courtois i ja, tu je i Delač - dodao je Čech.