Cedevita junačkom igrom slomila je Crvenu Zvezdu

Košarkaši Cedevite u 6. kolu NLB lige slavili su na domaćem parketu protiv Crvene zvezde 88-74. To je Cedeviti već treća ovosezonska pobjeda

Košarkaši Cedevite slavili su na domaćem parketu u 6. kolu NLB lige protiv Crvene zvezde 88-74 i tako došli do treće ovosezonske pobjede. Ključnu je prednost Cedevita nakon izjednačenog poluvremena (39-41) stekla u trećoj četvrtini koju je dobila sa sedam koševa razlike, da bi u posljednoj dionici stečenu razliku i povećala došavši do pobjede. Junaci Cedevite bili su Andrija Žižić s 30 koševa (šut za dva 10/13) i 9 skokova, te Damjan Rudež s 26 postignutih koševa (šut za dva 5/8, trice 4/8). Dvoznamenkast je još po broju koševa kod domaćina bio i Thomas Mobley s 14 ubačenih koševa.