Cedevita je započela porazom: Unicaji laka pobjeda u Zagrebu

Nakon izjednačenog 1. dijela koji je dobila Cedevita, gosti iz Malage su drugi dio dobili s plus 13 te napravili razliku koju domaćini do kraja susreta nisu uspjeli stići

Košarkaši Cedevite otvorili su ovogodišnje izdanje Eurolige porazom od 15 koševa razlike. Momčad Jasmina Repeše je u Draženovom domu pred oko 2500 gledatelja u prvom kolu izgubila od Unicaje 63-78 (20-18, 16-29, 12-14, 15-17).

Nakon izjednačene prve četvrtine koja je otišla na stranu Cedevite 20-18, gosti iz Malage su drugi dio dobili s plus 13 koševa i tu zapravo napravili razliku koju domaćini do kraja utakmice nisu uspjeli stići.

Cedevita je ponovno bila bez Roka Ukića, a Marko Tomas odigrao je 25 minuta i zabio 5 koševa te ostvario 4 skoka

Najučinkovitiji u redovima domaćina bio je Miro Bilan s 15 koševa i deset skokova, dok je Unicaju predvodio Ryan Toolson s 20 postignutih koševa

U drugom kolu Cedevitu očekuje gostovanje u Francuskoj gdje igra protiv Limogesa