Černomorec pobjedom najavio utakmicu s Dinamom u EL-u

Černomorec je pobijedio na gostovanju kod Vorskle 1-0 golom Kovalčuka u 10. minuti. Dinamo kod Černomoreca gostuje u četvrtak u petom kolu Europske lige

Dinamo će u četvrtak u 5. kolu Europske lige gostovati u Odessi kod Černomoreca koji je danas uspješno odradio utakmicu 17. kola ukrajinskog prvenstva. Naime, Černomorec je pobijedio na gostovanju kod Vorskle 1-0 golom Kovalčuka u 10. minuti.

Černomorec je pobjedom barem privremeno skočio na drugo mjesto ljestvice sa 35 bodova, koliko ima i vodeći Šahtar, ali Srnina i Eduardova momčad ima utakmicu manje.

Dinamo je izgubio sve šanse za prolazak dalje u skupinama Europske lige, dok je Černomorec još uvijek igri.

• Sastav koji je istrčao: Bezotosnyj, Kutas, Berger, Fontanello, Santana, Guy, Kovalčuk, Riera, Bobko, Dja Djedje, Antonov.