Cesc Fabregas spasio bod Arsenalu u 92. minuti

Nakon što je u prošlom kolu izgubio na kod kuće 1-2 od Hulla, Arsenal je nastavio s neuvjerljivim partijama. Sunderland ih je umalo pobijedio

Gol Cesca Fabregasa u 92. minuti spasio je Arsenal poraza na travnjaku Sunderlanda u sklopu 7. kola Premiershipa. Utakmica je završila 1-1, nakon što je Leadbitter u 86. minuti postigao gol za vodstvo domaće momčadi. No momci trenera Roya Keanea ipak nisu uspjeli doći do velike pobjede. Razočaran ishodom bio je i trener Arsenala Arsene Wenger. U drugim popodnevnim utakmicama, Middlesborough je slavio pobjedu 1-0 kod Wigana, a West Ham je istim rezultatom svladao Fulham.