Chelsea razbio Bournemouth, Benitez uzeo bod na Anfieldu

Liverpool i Newcastle odigrali su 2-2 u najzanimljivijem susretu 35. kola engleske Premier lige. Chelsea je slavio protiv Bournemoutha 4-1, a Southampton je pobijedio Aston Villu 4-2.

Momčad Jürgena Kloppa propustila je uzeti sva tri boda Newcastleu, koji se pod vodstvom Rafe Beniteza grčevito bori za ostanak u prvoj ligi. Iako je Liverpool imao prednost od 2-0 na poluvremenu (Sturridge u 2. i Lallana u 30. minuti), 'svrake' su preko Cissea (48') i Colbacka (66') došle do remija.

Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu.

Gol nakon 29 kola

Chelsea je u gostima kod Bournemoutha došao do pobjede nakon dva poraza od Swanseaja i Cityja. 'Plavci' su slavili 4-1, a dva gola zabio je Eden Hazard. Belgijac je tako zabio nakon suše od čak 29 kola. Hazard je mrežu Bournemoutha pogađao u 34. minuti za 2-0 i u prvoj minuti sudačke nadoknade za 4-1.

Golove su osim njega zabijali Pedro u 5. i Willian u 71. minuti. Sjajno je igrao danas Cesc Fabregas, koji je tri puta asistirao za gol. Gol za Bournemouth zabio je Elphick u 36. minuti.

Southampton je u gostima kod Aston Ville slavio 4-2. Strijelci za 'svece' bili su Long (15'), Tadić (39', 71') i Mane (90+4'). Westwood je zabio oba gola za Aston Villu, u 45+1 te 85. minuti.