Cibona i bez Blassingamea do vrijedne pobjede nad Igokeom

Iako su ostali bez Jerela Blassingamea, 'vukovi' su odigrali vrlo dobru utakmicu u kojoj se posebno istaknuo Mavra sa 17 koševa. Markota je zabio 16, a Lalić 14...

Košarkaši Cibone svladali su u 11. kolu ABA lige Igokeu u Laktašima 71-61 (16-18, 16-12, 23-20, 16-11) te tako ostvarili drugu pobjedu u nizu i petu u dosadašnjem dijelu sezone

Iako su ostali bez Jerela Blassingamea, 'vukovi' su odigrali vrlo dobru utakmicu u kojoj se istaknuo Dominik Mavra sa 17 koševa. Damir Markota je zabio 16, Jure Lalić 14, dok je domaćine predvodio Duško Bunić s 15 postignutih koševa.

Prvo poluvrijeme bilo je potpuno izjednačeno, a Cibona je ta koja je ipak otišla na odmor s malom prednosti 32-30. No, drugo poluvrijeme donijelo je drugačiju priču. Igokea je u 26. minuti imala prednost od četiri koša, a onda je prvo Markota dalekometnom tricom poravnao i domaćini više nisu vodili, a zagrebačka je momčad ostvarila vrijednu pobjedu