Cirkus u Francuskoj! Huligani su prekinuli meč Montpelliera

Najprije se srušila ograda, a potom su se huligani sukobili na tribinama, policija je upotrijebila suzavac i sudac je prekinuo dvoboj. U tom je trenutku Montpellier vodio s 3:0

Jedan od vrućih derbija u Francuskoj pokazao se onaj između Montpelliera i Nimesa.

Ta su se dva kluba sučelila prvi put nakon 25 godina i prvi okršaj nakon četvrt stoljeća protekao je u ružnim scenama huliganskih ispada.

Naime, najprije je u prvom poluvremenu srušena jedna ograda, koja je rezultirala s dvoje lakše ozlijeđenih navijača.

Da bi u drugom poluvremenu došlo do obračuna na tribinama, policija se dakako umiješala, koristila je i suzavac, te je sudac u 80. minuti prekinuo utakmicu.

U tom je trenutku Montpellier vodio s 3:0 golovima Oyonga u 28., Delorta u 45. iz penala i Labordea u 78. minuti.

Utakmica se završila pobjedom domaćih 3:0.