Cityjeva šestica, Biliću bod kod West Broma, Klopp se svađao

Philippe Coutinho je započeo, Dejan Lovren ostao na klupi, a Jürgen Klopp dosta mijenjao sastav Liverpoola. Sergio Agüero ima već pet golova nakon današnjeg "hat-tricka"

Manchester City opet je bio uvjerljiv, sa 6-0 riješio je gostovanje kod Watforda pa nakon pet kola ima četiri pobjede i remi uz gol-razliku 16-2!

Sergio Agüero zabio je dva, Gabriel Jesus i Otamendi po jedan, pa Agüero još jedan, pa Sterling te su "građani" makar do nedjelje i okršaja "crvenih vragova" s Evertonom pobjegli gradskom rivali Unitedu tri boda.

Liverpool je kod kuće kiksao 1-1 s Burnleyjem. Jürgen Klopp izveo je obranu Alexander-Arnold, Matip, Klavan i Robertson, Lovrena je ostavio na klupi, a u prvih se 11 našao Coutinho.

Gosti su poveli u 27. minuti golom Arfielda, izjednačio je u 30. Salah, no "redsi" nisu pobijedili, a Klopp je odgovorio, gestikulirao prema navijačima koji su iskazivali nezadovoljstvo.

Bilićev je West Ham remizirao 0-0 kod West Broma (Obiang pogodio gredu) i četvrtim bodom uhvatio priključak iznad zone ispadanja.

Ostali rezultati: Huddersfield - Leicester 1-1 (Depoitre 46.; Vardy 50. - 11 m), Newcastle - Stoke 2-1 (Atsu 19., Lascalles 68.; Shaqiri 57.).

Poredak: Manchester City 13, Manchester United 10 (4), Chelsea 9 (4), Newcastle 9, Huddersfield 8, Burnley 8, Liverpool 8, Southampton 8, WBA 8, Watford 8...

Statistiku utakmica provjerite na Goalu.