Cleveland i Houston uzvratili su Bullsima i LA Clippersima

Sjajnu utakmicu odigrao je LeBron James koji je ubacio 33 koša. Kyrie Irving je dodao 21, dok je kod gostiju Derrick Rose postigao 14 koševa uz 10 skokova...

Cleveland Cavaliersi i Houston Rocketsi u sinoćnjim su utakmicama konferencijskih polufinala NBA lige slavili kao domaćini i izjednačili na 1-1 u seriji.

Cleveland je svladao Chicago Bullse sa 106-91, a sjajnu utakmicu odigrao je LeBron James koji je ubacio 33 koša. Kyrie Irving je dodao 21, dok je kod gostiju Derrick Rose postigao 14 koševa uz 10 skokova.

Houston je bio bolji od LA Clippersa sa 115-109. James Harden je zabio 32 koša, a na drugoj strani Blake Griffin 34.

Komentari 6

• wwww 07.05.2015.

Poslije pobjede nad Spursima ekipa Doca Riversa je dobila neka dodatne krila i uistinu izgledaju jako dobro i bez svoga najboljeg igrača Chrisa Paula i nakon ove dvije utakmice oni su po meni veliki favoriti nad Houstonskim Raketama zato što znamo da će se Chris vratiti u sljedećoj utakmici a što se tiče Cavsa i Bullsa to će biti neizvjesno i jako će teško biti Cavsima da nadoknade izgubljenu utakmicu,zato što su Bullsi domaćinska ekipa koji imaju publiku koja je od bučnijih publika u Nba i u svome United Centru podižu svoje Bullse tijekom cijele utakmice...

• dinamojavolim1 07.05.2015.

mislim da houston nema sanse ako se chris paul vrati,griffin prvo poluvrijeme 26 koseva ali drugo se umorio jer ne moze sam...redick katastrofa kao i craford harden jako los ali je jako pametan...iznudjivao je slobodna bacanja i kao i uvijek pogadjao ih, mislim da ih u playoffu gadja 62-65

• Neman13 07.05.2015.

strasne tekme!Houston ima 64 slobodna bacanja samo 42 ubacili ,moraju to bolje pogađati ako misle proći dalje sinoć su samo zadnju četvrtinu odigrali na pravoj razini