Club Brugge poražen, naš mladi Perišić je pocrvenio

Bila je to utakmica u kojoj se nije proslavio vezni mlade repke Hrvatske, Perišić,, koji je isključen u 61. minuti nakon što je zaradio drugi žuti karton

Nogometaši Club Brugge doživjeli su u 3. kolu belgijskog prvenstva već drugi poraz. Bolji od njih bio je gradski rival Cercle Brugge s 3-1. Bila je to utakmica u kojoj se nije proslavio hrvatski vezni nogometaš Ivan Perišić, koji je isključen u 61. minuti nakon što je zaradio drugi žuti karton. U trenutku njegovog isključenja rezultat na semaforu bio je 1-1, a kasnije su Frederik Boi i Bernt Evens uspjeli donijeti domaćinu pobjedu. Dvoboj je Club Brugge okončao s devetoricom igrača, budući je u posljednjim trenucima isključen i Dorge Kouemaha. Na ljestvici Jupiler lige nakon tri kola vodi Genk s maksimalnih devet bodova i gol-razlikom 11-1. U nedjelju je Genk s 5-0 isprašio Charleroi.