CO Zagreb je slomio Tatran za novo slavlje u regionalnoj ligi

Nakon izjednačenih prvih 30 minuta u kojem Zagreb nije imao više od dva razlike, u nastavku su igrači Borisa Dvoršeka zaigrali bolje i osigurali četvrtu pobjedu u ligi...

Rukometaši CO Zagreba u šestom kolu SEHA lige pobijedili su u dvorani Sutinska vrela u Podsusedu slovački Tatran Prešov 42-34 (20-19).

Nakon vrlo izjednačenih prvih 30 minuta u kojem zagrebaši nisu imali više od dva razlike, u nastavku su igrači Borisa Dvoršeka zaigrali bolje i osigurali četvrtu pobjedu u SEHA ligi.

Najbolji strijelac u pobjedi Zagreba bio je Zlatko Horvat sa sedam golova. Luka Stepančić i Stipe Mandalinić dodali su šest. Treba istaknuti i Ivana Stevanovića koji je imao čak 17 obrana.

Kod gostiju najbolji je bio Kristopans s devet golova.

Iako imaju utakmicu manje zagrebaši su vodeća momčad lige s 12 bodova iz pet utakmica, koliko ima i Tatran, ali uz utakmicu više.