Coutinho u sučevoj nadoknadi za prolaz Liverpoola u osminu

U 700. utakmici Stevena Gerrarda za Liverpool, 'redsi' su tek u golovima Sterlinga u 86. te Coutinha u prvoj minuti sučeve nadoknade svladali Bolton 2-1 te prošli dalje

Nogometaši Liverpoola teškom su se mukom uspjeli plasirati u osminu finala engleskog FA Kupa nakon što su pred 23.000 gledatelja na gostovanju kod Boltona slavili 2-1

Poveli su domaćini golom 36-godišnjeg Eidura Gudjohnsena, a 'redsi' su prvo izjednačili u 86. preko Sterlinga, a onda i pobijedili u prvoj minuti sučeve nadoknade kada je zabio Coutinho

Bila je to 700. utakmica u dresu Liverpoola za Stevena Gerrarda, a Liverpool će u osmini igrati protiv Crystal Palacea. Dejan Lovren nije bio niti na klupi za pričuve.