CR se "poigrao" s obranom Galaxya i zabio krasan gol

U igru je u nastavku ušao i Cristiano, a 8 min. kasnije zabio je lijep gol. Sjurio se u 16-erac i uz par finti ispremiješao obranu Galaxya pa iskosa zakucao loptu u 'rašlje'

Real Madrid se za novu sezonu trenutno priprema u SAD-u, a sinoć su odigrali prijateljsku utakmicu protiv Beckhamovog LA Galaxya.

Jedna od najboljih američkih nogometnih momčadi dobila je lekciju, na svom su terenu izgubili 4-1. Na prvi gol se čekalo pola sata, a onda je gol zabio Callejon. Do kraja poluvremena zabio je i Joselu, a onda je u nastavku Mourinho na travnjak poslao potpuno drugu postavu.

U igru je ušao i Cristiano Ronaldo, a samo osam minuta kasnije zabio je lijep gol. Uzeo je loptu blizu centra, sjurio se u kazneni prostor, a uz nekoliko finti i pokoji 'bicikl' ispremiješao je obranu Galaxya pa iskosa, iz dosta teške situacije, snažno zakucao loptu u 'rašlje'. Portugalski majstor...

Do kraja utakmice zabio je i Benzema, a počasni gol za domaće zabio je Cristman. Za Galaxy je Beckham igrao do 61. minute, a igrali su i Donovan, Angel...

Beckham: Opčinjen sam njegovim mogućnostima

On je nevjerojatna talent. Opčinjen sam njegovim mogućnostima, a njegov gol je predivan. On to može činiti protiv svih igrača i svakoga suparnika. I ne samo da je talentiran, već je toliko dobar jer konstantno trenira i uvijek želi napraviti korak dalje u svom nogometnom znanju, nahvalio je Beckham Portugalca nakon utakmice.