Danijel Pranjić zabio u remiju Panathinaikosa i Ergotelisa...

Pranjić je igrao svih 90 minuta na lijevom krilu, a zabio je u 19. minuti nakon udarca s ruba šesnaesterca iskosa s lijeve strane. Ovo mu je već četvrti gol sezone...

Hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić nastavlja s vrlo dobrim igrama ove sezone. Njegov Panathinaikos je u 26. kolu kod kuće odigrao 1-1 protiv Ergotelisa, a upravo je on bio strijelac gola za domaćina.

Pranjić je igrao svih 90 minuta na lijevom krilu, a zabio je u 19. minuti nakon udarca s ruba šesnaesterca iskosa s lijeve strane. Ovo mu je četvrti gol sezone, a spomenimo i kako je u 56. minuti dobio žuti karton. Svih 90 minuta u dresu domaćina na poziciji stopera odigrao je i Gordon Schildenfeld koji je u 87. minuti također dobio žuti karton. U igru je u 66. minuti ušao i Mladen Petrić, no bez zapaženog učinka. Gol za goste zabio je Badibanga u 47. minuti.