David Villa prekinuo seriju Betisa, crvenilo u Osasuni

Nogometaši Valencije nastavljaju s dobrim igrama u domaćem prvenstvu, pa su tako pobjednički okončali gostovanje u Sevilli kod Betisa

U utakmici 32. kola Valencia je pobijedila Betis 2-1 u utakmici u kojoj nije bilo mnogo prilika, ali su oba sastava sjajno koristila ono malo šansi. Posebno je inspiriran bio David Villa, koji je zabio oba gola za goste, te je sad na ukupno 25 golova u prvenstvu ove sezone. Jedan više od njega ima Samuel Eto'o, napadač Barcelone. Ovo je prvi poraz Betisa nakon 21. veljače. Tad su izgubili u Madridu od Reala 6-1! Nakon toga su nanizali dvije pobjede i pet remija.
Čak četiri crvena kartona pokazao je sudac u ogledu Osasune i Malage, u utakmici u kojoj su gosti pobijedili 3-2 i tako se probili do petog mjesta na ljestvici. Tri su dobili domaći igrači (Punal u 41., Josetxo u 69. i Vadocz u 89. minuti). Domaćin je vodio 2-1, ali igrački manjak ostavio je traga, te su od 72. do 77. minute primili dva gola, koja su ih odvela u poraz.

PPRIMERA, 32. KOLO
Osasuna - Malaga 2-3 (Plašil 18, Nekounam 34 / Apono 4-11m, Lolo 72, Ballesta 77)
Betis - Valencia 1-2 (Oliveira 87 / Villa 66, 79)
Deportivo - Almeria 2-0 (Verdu 49, Lassad 68)

LJESTVICA: 1. Barcelona 78 (-1), 2. Real Madrid 75, 3. Sevilla 57 (-1), 4. Valencia 55, 5. Malaga 50...