Dejan Radonjić donio bod Istri protiv Zadra na Stanovima...

Momčad koju vodi Igor Pamić uspjela je ponoviti isti rezultat kao i s gostovanja kod ekipe Hajduka, Splita i Slaven Belupa. Kao da su se pretplatili na miroljubivih 1-1...

Zadar i Istra 1961 otvorili su šesto kolo Prve HNL, a susret na Stanovima završio je neodlučenim rezultatom 1-1. Momčad Igora Pamića je tako ponovila rezultat s gostovanja kod Hajduka, Splita i Slaven Belupa

Domaćine je u vodstvo na samom kraju prvog poluvremena doveo Šimurina nakon Hrgovićevog ubačaja iz kornera, dok je bod gostima osigurao povratnik iz Dinama Dejan Radonjić u 74. minuti utakmice nakon dodavanja Rahmanovića

Istra je trenutno četvrta na ljestvici sa sedam osvojenih bodova, dok je Zadar šesti s dva boda manje. Sutra su na rasporedu ostale utakmice, a sastaju se Lokomotiva i Rijeka, Osijek i Hajduk, Split i Slaven Belupo te Dinamo i Zagreb