Dinamo: Čak četiri puta 'spas u zadnji čas'

Otkako je trener 'modrih' postao Branko Ivanković, Zagrepčani su čak četiri puta slavili golom u sudačkoj nadoknadi

To ne može biti slučajno, u zadnjih šest mjeseci Dinamo je čak četiri puta zabijao odlučujuće golove u sudačkoj nadoknadi. Schildenfeldov gol u Koprivnici (89. minuta) samo je nastavak niza započetog u Čakovcu krajem prosinca. Tad su “modri” došli do pobjede 3-2 Ćorlukinim golom u 90. minuti. Protiv Varteksa u Varaždinu bilo je još neizvjesnije: zabili su gol iz penala u trećoj minuti sudačke nadoknade. Slijedio je uzvrat Kupa protiv Hajduka na Poljudu, Tadić je ušao s klupe i zabio za prolaz u 90. minuti. Sve se ponovilo i u uzvratu finala Kupa - Schifov trzaj glavom stigao je u jednom od zadnjih napada. Opet je Dinamo bio brži od posljednjeg zvižduka, kamo sreće da nastavi tako i u Europi. - To je samo 'točka na i’ ove briljantne sezone - konstatirao je nakon svega Ivanković.