Dinamo pred šaćicom ljudi i dalje u 'šetnji' HNL-om...

Dinamo je u posljednjoj utakmici 10. kola HNL-a na Maksimiru pobijedio Varteks 2-1. Kruno Jurčić je na teren poslao sastav s nekoliko izmjena

Samo 1500 ljudi došlo je pogledati junake iz Temišvara. Otužna atmosfera, ali nije to zabrinulo igrače Dinama, već naviknute igrati pred takvim auditorijem na domaćoj sceni. 'Modri' su na krojače krenuli s nešto izmjenjenim sastavom u odnosu na momčad koja je u Rumunjskoj nokautirala Temišvar. Tako su se odmarali Robert Kovač, Cufre, Morales, Vrdoljak te Sivonjić iz one udarne postave iz Temišvara, a priliku su dobili Tomečak, Callelo, Barbarić i već pomalo zaboravljeni Slepička koji je s Mandžom zaigrao u vrhu napada. A ono što je promašio Čeh spada u rubriku 'vjerovali ili ne'. Promašio je Slepi sa tri metra, iako valja i pohvaliti sjajnu reakciju Varteksovog golmana. Mandžukić mu je pokazao kako se to radi. Poslužio ga je Sammir, a Mandžo je prebacio istrčalog golmana i zabio za 1-0. Nakon Badeljevog gola u drugom dijelu očekivalo se da će Dinamo napuniti mrežu gostiju, ali dočekao je i Varteks svojih 'pet minuta'. Sjajno je zabio Smrekar smanjivši na 2-1 i natjerao Dinamo na puni angažman do kraja utakmice. I umalo su 'krojači' izjednačili, išao je Mujanović sam na golmana sedam minuta prije kraja, ali bio je dosta iskosa pa je njegov udarac završio na vanjskom dijelu mreže. I mogla je ta ležernost pri kraj utakmice koštati 'modre', ali nisu Vatreksovi igrači ovu večer bili raspoloženi za uzimanje boda na Maksimiru.