Dinamo teško oštećen! Stolnik je dosudio nepostojeće zaleđe...

Dani Olmo 12 minuta prije kraja zabio je gol koji bi Dinamu donio preokret, vjerojatno i pobjedu nad Rudešom, no drugi pomoćnik Marko Stolnik označio je nepostojeće zaleđe

Kad prva momčad prvenstva ne uspije svladati posljednju, možda i nije baš najpoštenije vaditi se na suce kao razlog neuspjeha. Ali valja notirati dvije situacije u završnici utakmice koje su utakmicu Rudeša i Dinama (1-1) mogle odvesti na stranu "modrih".

Igrala se 78. minuta u Kranjčevićevoj kad je Dani Olmo izbio sam pred Josipa Čondrića, a drugi pomoćni sudac Marko Stolnik s velikim je zakašnjenjem podigao zastavicu označivši zaleđe. Olmo je u nastavku akcije zabio gol...

Ipak, pregledom usporene snimke čini se kako Španjolac nije bio ni blizu posljednjeg igrača Rudešove obrane.

Samo dvije minute potom Stolnik je još jednom podigao zastavicu Olmu za zaleđe, ovaj put je igrač Dinama išao po lijevom boku, i bila je to još i sumnjivija situacija jer je Olmo bio barem tri-četiri metra iza zamišljene crte zadnjeg domaćeg igrača...