Dinamov 'vrtić' pregazio šestu momčad ruske lige!

Dinamo je sa 2-0 pobijedio Moskvu, šestu ekipu prve ruske lige! Pobjeda je još slađa kad se uzme u obzir da su utakmicu počeli sa sedam 'klinaca'...

Dinamov trener Kruno Jurčić uoči utakmice protiv Moskve izjavio je kako bi ne bi bilo loše izgubiti tu utakmicu, s obzirom da na pripremama u Beleku njegova momčad niže uspjehe, pa da se njegovi igrači ne umisle previše i malo 'spuste na zemlju'. Dečki ga nisu poslušali i s 2-0 pobijedili su šestu momčad prve ruske lige! Modri su utakmicu počeli sa sedam 'klinaca'u sastavu: Turina, Etto, Kovač, Barbarić, Komorski, Tomečak, Calello, Tomić, Antolić, Dodo, Kramarić. U 22. minuti glavom je zabio Kramarić na centaršut Antolića.Kramarić je početkom drugog poluvremena izašao zbog Slepičke. U prvom poluvremenu Moskva nije ozbiljnije zaprijetila, a u drugom je Turina imao dvije odlične intervencije, dok ga je jednom spasila stativa. Konačni rezultat postavio je mladi Mario Šitum tri minute prije kraja. Mario je zabio spektakularan gol, 'biciklom' je čuvara poslao na 'rit', a onda je ljevicom pogodio rašlje! Šitum je inače u igru ušao u 46. minuti. Pred 'modrim vrtićem' velika je budućnost, a novu priliku za dokazivanje imaju već u petak protiv poljskog Lecha u posljednjoj pripremnoj utakmici.