Dnjipro ispratio Šahtar s tri komada; Srna asistirao za gol

Strinić za Dnjipro je igrao cijeli susret, dok je Kalinić bio na klupi. Za Šahtar je Srna igrao 90 minuta, a Eduardo do 54. minute. U pobjedi Dinama igrao je Vukojević

Nogometaši Šahtara nisu se dobro proveli u Dnjipropetrovsku u 7. kolu ukrajinske lige. Domaći Dnjipro odigrao je odličnu utakmicu i prvake 'razbio' 3-1.

Svi golovi na utakmici pali su u nastavku utakmice, a mrežu gostiju načeo je Zozulja u 47. minuti. Isti igrač u 63. minuti zabio je za 2-0. Veliki 3-0 za Dnjipro golom iz penala u 73. postavio je Seleznjov. Šahtar je u samoj završnici utakmice ublažio poraz golom Kuchera za koji mu je asistirao Srna.

Ivan Strinić za domaćine je igrao cijeli susret, dok je Nikola Kalinić bio na klupi. Za Šahtar je Darijo Srna igrao 90 minuta, a Eduardo do 54. minute kada ga je zamijenio Fernando.

Dinamo Kijev pobijedio je na gostovanju kod Zaporožja 2-1 golovima Mbokanija i Yarmolenka. Domaćini su do kraja utakmice smanjili autogolom Kovala.

Za goste je cijelu utakmicu odigrao Ognjen Vukojević, dok je Domagoj Vida bio na klupi.