Domagoj Vida skrivio penal pa pocrvenio u porazu Besiktasa

Jedan od najomiljenijih hrvatskih nogometaša, Slavonac Domagoj Vida, isključen je u porazu Besiktasa nakon što se potrudio atraktivno izbiti loptu iz šesnaesterca, ali mu to nije pošlo za nogom...

Hrvatski reprezentativni stoper Domagoj Vida isključen je u 6. minuti susreta 4. kola turskog prvenstva u 2-3 (0-1) gostujućem porazu Besiktasa od Gaziantepspora.

POGLEDAJTE VIDEO:

Vida je pokušao atraktivno izbiti loptu ispred svog kaznenog prostora, ali ju je promašio, da bi potom u vlastitom šesnaestercu rukama gurnuo u leđa domaćeg napadača te skrivio kazneni udarac i zaradio isključenje.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Gaziantepspor je is tog penala i poveo, da bi u nastavku stigao i do vodstva od 3-0. No, Besiktas, koji je u međuvremenu ostao s devet igrača, uspio je smanjiti na konačnih 3-2.

S četiri osvojena boda Besiktas je tek 11. na ljestvici, dok je Gaziantepspor šesti sa sedam bodova.