Drama u Sevilli: Betis i Barca s 10 igrača, Lenglet je spasio...

U 72. minuti nakon kornera Lenglet skače najviše i dovodi Barcu u vodstvo. U 77. minuti isključen je igrač Betisa Fekir, a dvije minute kasnije i Lenglet.  Ivan Rakitić je ušao u igru u 89. minuti

U dvoboju 23. kola španjolskog prvenstva Barcelona je u Sevilli svladala Betis s 3-2 i približila se vodećem Realu.

Betis je poveo iz jedanaesterca u 6. minuti, iz kojeg je pogodio Canales, da bi u 9. minuti Frankie de Jong na dodavanje Messija izjednačio.

Francuz Nabil Fekir opet dovodi domaćine u vodstvo u 25. minuti, no u drugoj minuti sudačke nadoknade Busquets poravnao na 2-2.

Ivan Rakitić je ušao u igru u 89. minuti.

Real vodi s 52 boda, Barcelona je druga s 49, a Betis 13. s 28 bodova.