Dudu je opet pravi: Ovo je tek prvi, bit će ih još puno!

Dudu je zabio prvi gol za Šahtar, a Mandžukić je briljirao za Wolfsburg u utakmici protiv Evertona. Bilić na okupljanju reprezentacije ne treba brinuti

Nekoliko velikih Subašićevih kiksova na Hajdukovu golu zabrinulo je izbornika Slavena Bilića uoči prijateljske utakmice sa Slovačkom. Pet braniča koje je pozvao za Bratislavu nisu u osobito dobroj formi, Modrić i Kranjčar stižu mu nakon naporne američke turneje s Tottenhamom, a upitno je bilo i kako će napadači igrati na početku sezone. Na njegovu sreću, od subote tu brigu može zaboraviti. Eduardo je u debitantskom nastupu za Šahtar odigrao 45 minuta i odmah zabio gol.
- Sve mi je bilo novo, pa sam bio malo nervozan, ali glavno da sam zabio. Ma, bit će ih još, ovo je tek početak - poručio je navijačima.
Proradio je i Mario Mandžukić.
Wolfsburg je pobijedio Everton 2-0, a Mandžo je zabio u 18. minuti. Trčao je, razigravao, asistirao i bio proglašen igračem utakmice.
A tu su i Olić te Nikica Jelavić, koji je u sedam utakmica zabio pet komada za Rapid.
Slovačka će Hrvatskoj biti pravi test. Za golmane i braniče. Za napad 'nema zime'.