Dujmović zabio u igri, pa promašio u raspucavanju

Nogometaši CSKA osvojili su ruski Kup pobijedivši u finalu Amkar iz Perma našeg Tomislava Dujmovića nakon boljeg izvođenja penala

Nogometaši moskovskog CSKA osvajači su ruskog Kupa nakon što su u finalu pobijedili Amkar iz Perma nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca (2-2, 4-1).
Amkar Perm je u 64. minuti imao visoko vodstvo 2-0, ali je samo deset minuta kasnije već bilo 2-2 i o pobjedniku su morali odlučivati jedanaesterci. Hrvatski nogometaš Tomislav Dujmović je bio među najboljima kod Amkara, a u 64. minuti je pogotkom povećao vodstvo na 2-0. No, brazilska veza Love - Jo je u 68. i 74. minuti izjednačila rezultat. Nakon što u produžecima nije bilo pogodaka u izvođenju jedanaesteraca je CSKA bio dominantan.
Igrači CSKA su postigli četiri, a Amkar samo jedan pogodak i trofej je otišao u Moskvu. Dujmovićev je udarac skinuo vratar moskovske momčadi, dok je crnogorski reprezentativac Drinčić promašio cijeli gol.