Eduardo je debitirao za novi klub, Flamengo opet izgubio

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Eduardo da Silva debitirao je za Flamengo u utakmici brazilskog prvenstva protiv Chapeceoensea. Njegov je klub izgubio 1-0

Eduardo je dočekao toliko željeni debi u rodnom Brazilu. Na gostovanju kod Chapecoensea u sklopu 13. kola brazilskog prvenstva bivši hrvatski reprezentativac, koji se ovo ljeto oprostio od nacionalnog dresa, zaigrao je u prvoj postavi Flamenga.

No osim po činjenici što je ubilježio prvi nastup, Dudú neće imati posebno lijepa sjećanja s te utakmice. Flamengo je izgubio 1-0 golom Nenema već u osmoj minuti. Eduardo je igrao do 64. minute.

Za klub iz Rio de Janeira to je sedmi poraz u 13 utakmica, čime su ponovno posljednji klub na ljestvici sa svega deset bodova iz 13 kola.