Eh, opet ta braća Bryan: Dodig i Granollers ispali u 1/4 finala

Ivan Dodig i Marcel Granollers nisu uspjeli iznenaditi braću Bryan i ispali su u četvrtfinalu Australian Opena. Hrvatsko-španjolski par zaradio je 80 tisuća dolara u četvrtfinalu

Hrvatsko-španjolski par Ivan Dodig i Marcel Granollers nisu uspjeli izboriti polufinale Australian Opena. Bolja su u tri seta (7-6, 5-7, 6-4) bila braća Bryan, koja su trofej australskog turnira osvojila čak šest puta.

Bio je to iznimno zanimljiv i uzbudljiv meč. Dodig i Granollers su prvi set izgubili u tie-breaku u kojem su imali prednost 5-4. No, izgubili su tri poena u nizu i prokockali prednost.

Amerikanci su u drugom setu prvi stigli do breaka, ali su Dodig i Granollers uspjeli vratiti break i na kraju izjednačiti rezulat na 1-1. U odlučujućem setu rezultat je bio izjednačen do 3-3. Bryani su, zatim, ostvarili break prednosti kojeg nisu ispustili do kraja.

Dodig i Granollers su zaradili svaki po 80 tisuća dolara u četvrtfinalu, a da su prošli u polufinale zaradili bi duplo više.