Energie pobijedio, remi Hannovera i Stuttgarta

Nogometaši Energie Cottbusa slavili su u 26. kolu Bundeslige protiv Herthe 2-1, dok su Hannover i Stuttgart odigrali susret bez golova

Nogometaši Energieja pobijedili su u Cottbusu Herhu iz Berlina 2-1 u utakmici 26. kola Bundeslige. Joe Šimunić nije bio u sastavu Herthe, dok su Mario Cvitanović i Steven Rivić odigrali cijelu utakmcu za Energie. Ivan Radeljić (Cottbus) je ušao u 69. minuti umjesto Mitrevskog. Brazilski reprezentativac Mineiro bio je precizan za vodstvo Berlinčana u 21. minuti. Albanac Ervin Skela postigao je lijep izjedanačujući gol iz slobodnog udarca u 41. minuti. Isti igrač donio je u drugom dijelu vrlo važne bodove u borbi za opstanak. Hannover i Stuttgart su u drugoj nedjeljnoj utakmici podijelili bodove (0-0).

NEDJELJNI REZULTATI 26. KOLA BUNDESLIGE:
Energie Cottbus – Hertha 2-1 (Skela 41, 62-11m / Mineiro 21) Hannobver – Stuttgart 0-0