Engleski mediji: Pletikosa bolji od Nike Kranjčara...

Stipe Pletikosa debitirao je na golu Tottenhama u 3. kolu Carling Cupa. Debi baš i neće pamtiti po dobrome jer je dobio četiri gola od Arsenala

Četiri primljena gola nisu previše utjecala na ocjenu igre golmana hrvatske nogometne reprezentacije na vratima Tottenhama. Engleski mediji debitantski nastup Stipe Pletikose vrednovali su prosječnim ocjenama. Riječ je o utakmici 3. kola Carling Cupa igranoj na White Hart Laneu u kojoj su domaći Spursi pretrpjeli 4-1 poraz od gradskog rivala Arsenala. Stipe Pletikosa odradio je cijelu utakmicu, a potom i produžetak susreta za što ga The Sun i Daily Mail ocjenjuju šesticama. Goal.com nešto je oštriji (5.5) uz objašnjenje da je Pletikosa bio "zaposlen u svojoj debitantskoj večeri", ali i dodaje da "nije djelovao izgubljeno".
Isti izvor nastup Nike Kranjčara (ušao u 97. minuti) vrednuje šesticom uz objašnjenje da je "zamijenio Sandra, ali malo utjecao na igru momčadi". Daily Mail potvrđuje ocjenu nogometnog portala dok The Sun Kranjčarovu igru valorizira slabom peticom.