Filip Lončarić: Odahnuo sam kad smo zabili

Ovo mi je najgori trenutak u životu. Iako je lopta bila jako nezgodna, trebao sam bolje reagirati, izjavio je golman Dinama Filip Lončarić

Pjevalo se u Dinamovoj svlačionici, pjevao je čak i Filip Lončarić, najsretniji što je utakmica završila 2-2. Jer da je Hajduk otišao u finale, on bi bio glavni krivac. - Ovo mi je najgori trenutak u životu, opet nam se dogodio Jelen (igrač Auxerrea, nap.a.). Iako je lopta bila jako nezgodna, trebao sam bolje reagirati. Hvala Bogu da smo zabili, odahnuo sam, ali tek poslije drugoga gola - pričao je mladi Dinamov golman, a Dino Drpić je kazao: - Presretan sam što će Dinamo nakon dugo godina opet osvojiti dvostruku krunu. Sucu Svilokosu rekao sam da je isključio pogrešnog igrača, da nije kriv Pelaić nego Tonći Žilić. Gordon Schildenfeld pokušao je zaboraviti prvih 45 minuta. - Prvo poluvrijeme? Nisam ništa dobro vidio, ali smo prošli zasluženo.