Francuska: Lyon spasio bod u sudačkoj nadoknadi

Lider Lyon osvojio je bod kod Saint-Etiennea golom Benzeme u 92. minuti, dok je drugi Bordeaux izgubio u gostima kod Lorienta 1-0

Nogometaši Lyona bili su na pragu 6. prvenstvenog poraza na gostovanju kod Saint Etiennea. Blijedu igru aktualnog prvaka domaćini su kaznili pogotkom Gomisa u 45. minuti. U nastavku su domaćini i dalje bili bolja momčad, no Lyon je od poraza spasio Benzema pogotkom u 2. minuti sudačkog dodatka.
Lyonov prvi pratitelj, Bordeaux, doživio je peti ligaški poraz ove sezone na gostovanju kod sastava iz sredine ljestvice, Lorienta. Tri boda domaćinima je donio Jallet iz jedanaesterca u 76. minuti.

LORIENT – BORDEAUX 1-0 (Jallet 76-11m)
SAINT-ETIENNE – LYON 1-1 (Gomis 45 / Benzema 90)

POREDAK: Lyon 46, Bordeaux 42, Nancy 38, Nice 37, Monaco 34, Caen 34, Lorient 33, Le Mans 33, Marseille 32...