Fućkaš rezultat: Na semaforu je osvanuo popularni pasijans

Na poluvremenu utakmice Hapoel Haife i Hapoel Beer Sheve navijači su, umjesto rezultata na službenom semaforu, pratili uzbudljivu partiju popularnog pasijansa...

Utakmica izraelske nogometne lige. Poluvrijeme. Hapoel Haifa igra protiv Hapoel Beer Sheve. Rezultat je 0-0. Tako je i završilo. Ali navijači koji su na poluvremenu bili na stadionu mogli su na semaforu pratiti uzbudljivu partiju - pasijansa.

Čovjek zadužen za službeni semafor na utakmici malo se zaigrao. Možda mu je utakmica bila dosadna pa je, eto, zaigrao popularnu igru koju vjerojatno svi znate. Pasijans dolazi s Windowsima i univerzalni je sinonim za "ubijanje" dosade.

Čovjek koji je igrao pasijans vjerojatno nije imao pojma da je s njegovog laptopa sve bilo vidljivo i na službenom semaforu. Iako je fotografija stara nekoliko tjedana, tek je sad obišla svijet.