Golčina vrijedna elite Europe! Zlatni Amer riješio Norvežane

Bjelica je napravio potez večeri uvevši u igru Amera Gojaka u 66. minuti uzvrata u Trondheimu. Miljenik Prosinečkog to mu je uzvratio samo pet minuta poslije golom za ulazak u elitu

Amer Gojak (22) zabio je dva najvažnija gola za "modre" ove sezone. Donio je Dinamu superkup golom protiv Rijeke za pobjedu 1-0, a onda je utrpao gol vrijedan 15,25 milijuna eura.

STIŽE LIGA PRVAKA Bravo, Dinamo! Eurogol Gojaka odveo 'modre' u elitno društvo

Bosanskohercegovački reprezentativac u 71. minuti uzvrata play-offa Lige prvaka u Trondheimu, samo pet minuta nakon što je ušao u igru, vukao je loptu daleko od gola, ohrabrio se, raspalio i pogodio gornji desni kut.

Gol za prste polizati. Džoker zlata vrijedan Nenada Bjelice. Bravo, bravo Amere!

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu.