Golman 'izletio' pa koljenom u glavu 'pokupio' i svog stopera

U desetoj minuti drugog poluvremena gosti su krenuli u jedan napad i imali priliku povesti 2-0 protiv River Paltea, no golman Chiarini istrčao je daleko od svog gola

Dvoboj Cope Libertadores između argentinskog River Platea i meksičkog Tigres Uanla koji je završio remijem 1-1, obilježio je i težak sudar domaćeg golmana i braniča

U desetoj minuti drugog poluvremena gosti su krenuli u jedan napad i imali priliku povesti 2-0, no golman Julio César Chiarini istrčao je sa svog gola i skočio onako 'golmanski' s koljenom u zraku. Zakačio je 33-godišnjak svog lijevog stopera Morija po glavi. Ostao je branič ležati, a 57.000 gledatelja na stadionu Monumental Antonio Vespucio Liberti u Buenos Airesu je gotovo zanijemilo.

Mori je iznesen i zamijenjen, a River plate uspio je izjednačiti u 73. minuti. Još uvijek nije poznato koliko će Mori izbivati s travnjaka, a mi se nadamo kako ozljeda ipak nije teška i kako će se 24-godišnjak vratiti što prije