Gordon Schildenfeld strijelac: Važna pobjeda Panathinaikosa

Prvi gol zabio je u 26. naš reprezentativac i od ljeta igrač Dinama. Ovo mu je drugi gol sezone u 26. nastupu, a ostale golove zabili su Karelis u 45. i 55. te Berg u 82.

Panathinaikos je u prvom kolu doigravanja u Grčkoj pobijedio Asteras na gostovanju 4-0, a prvi gol zabio je u 26. minuti hrvatski reprezentativac i od ljeta igrač Dinama, 30-godišnji Gordon Schildenfeld. Schifi je to drugi gol sezone u 26. nastupu, a ostale golove zabili su Karelis u 45. i 55. te Berg u 82. minuti.

Panathinaikos je ovom pobjedom napravio veliki korak ka plasmanu u Ligu prvaka.

Schildenfeld je odigrao cijelu utakmicu, dok je Danijel Pranjić ušao u 74. minuti susreta.