Gorica bolja u prvom, Slaven u drugom dijelu: Kahlina briljirao

Gost je imao bolje prilike u prvom dijelu, a domaćin u nastavku, kada je golman Gorice Kahlina imao nekoliko zapaženih intervencija, no mreže su ostale netaknute

U drugoj utakmici 27. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa i Gorice odigrali su bez golova 0-0.

Druga utakmica HNL-a nakon stanke počela je ružno - teškom ozljedom Litavca Golubiskasa, koji je nakon jednog duela ostao ležati slomljene čeljusti, a u 9. minuti je iznešen s terena.

Gorica je imala bolje prilike u prvom dijelu, a Slaven u nastavku, kada je gostujući golman Kahlina imao nekoliko zapaženih intervencija, no mreže su ostale netaknute.

Gorica je ostala šesta s 36 bodova, a Slaven Belupo sedmi s 27 bodova. (bt)