Gorica od 0-2 do boda protiv Rudeša, visoki poraz Cibalije

Gorica i Rudeš odigrali su 2-2, dok je veliko iznenađenje priredila momčad Lučkog koja je na domaćem travnjaku visokim rezultatom 4-1 svladala favoriziranu Cibaliju...

Odigrane su i posljednje dvije utakmice 26. kola Druge HNL, u kojima su Gorica i Rudeš odigrali 2-2, dok je Lučko svladao Cibaliju 4-1.

U Velikoj Gorici Rudeš je poveo s 2-0 preko Šabana koji je zabio u 20. i 34. minuti, dok su golove za Goricu zabili Jerković u 63. iz penala te Majić u 70. minuti utakmice.

Momčad Ilije Lončarevića tako, nakon slavlja protiv Zeline i Sesveta, ipak nije došla do treće uzastopne pobjede, a trenutno je na četvrtom mjestu s 40 bodova koliko ima i trećeplasirani Inter

Veliko iznenađenje priredila je momčad Lučkog koja je na domaćem travnjaku s visokih 4-1 svladala Cibaliju. Lučko je sada na osmom mjestu s 34 boda, dok je Cibalia druga s deset bodova više. Vodeći Zagreb ima 51 bod.