Hajduk remizirao s Rubinom: Bradarić opet promašio penal

U posljednjoj pripremnoj utakmici momčad Igora Tudora je u Sloveniji odigrala 1-1 protiv Rubina. Gol za bijele zabio je Caktaš, a s bijele točke nije pogodio Bradarić

Nogometaši Hajduka pripremaju se u Sloveniji za početak nove sezone, a u sklopu priprema odigrali su i svoju posljednju pripremnu utakmicu protiv Rubina Kazana. Bijeli su remizirali 1-1, a golove su zabili Marko Dević u 33. te za izjednačenje Hajduka Mijo Caktaš u 52. minuti nakon lijepe akcije i udarca s ruba šesnaesterca.

Imala ja momčad Igora Tudora priliku iz penala u 35. minuti kada je golman Rubina, Nesterenko, srušio Maglicu, no spomenuti je krivac uspio obraniti udarac s bijele točke Filipu Bradariću. Na odbijenu loptu natrčao je Kouassi no njegov udarac sa sedam metara odlazi kraj gola.