Hajduk uvalio ''petardu'' nedoraslim Zaprešićanima

Nogometaši Hajduka nastavili su s uvjerljivim nastupima. Na gostovanju kod Intera slavili su 5-0, a četiri gola zabili su u razmaku od 12 minuta

Hajdukova rapsodija nastavljena je uvjerljivom pobjedom nad Interom u Zaprešiću. Splićani su u prvom poluvremenu nokautirali nedorasle domaćine s četiri gola koji su postignuti u razmaku od samo 12 minuta! Golijadu je otvorio Anas Sharbini u 25. minuti spektakularnim udarcem s 25 metara kojim je loptu poslao pod prečku. Inter se nije ni snašao, a već je u sljedećem napadu gubio 2-0. Marin Tomasov gađa s ruba 16-erca u donji lijevi kut golmana Santinija. U 22. minuti demoliranje domaćina se nastavlja preko Ante Vukušića koji nakon mnogo petljanja u kaznenom prostoru zabija treći gol. Samo četiri minute kasnije Vukušić ponovno zabija nakon ubačaja Ibričića s prve stative. Nakon furioznog početka, igra u drugom poluvremenu se umirila sve do 66. minute kad Vukušićev neprecizni udarac preusmjerava Duje Čop za konačnih 5-0 Hajduka. Rutinska pobjeda za Splićane i odlična najava za europski nastup protiv Uniree u četvrtak.