Hajduku samo 'mršavi' remi s Troglavom u Dalićevom gradu...

Hajduk je, poput Dinama, reprezentativnu stanku iskoristio za odigravanje prijateljske utakmice u Bosni i Hercegovini. Bijeli su gostovali u Livnu, gdje su odigrali tek 0-0 s lokalnim drugoligašem Troglavom

"Da ima grob, došla bih mu, zapalila svijeću. I rekla bih mu: Sine, čekaj me. Živa ne mogu k tebi na nebo."

Pročitaj priče nestalih u Domovinskom ratu.

Splićani su odigrali 'mršavih' 0-0 ili bolje rečeno ništa-ništa protiv bosanskohercegovačkog drugoligaša Troglava s kojim 'bili' godinama njeguju prijateljske odnose.

Zoran Vulić za utakmicu u Livnu pozvao je 16 igrača, a u početnom sastavu, od prvotimaca su se našli: Blažević, Šehić, Mikulić, Gyurcso, Ivanovski, Caktaš, Said, Vučur, Fomitschow i Filip.

Relativno loše je Hajduk odigrao prvo poluvrijeme, a domaćini su imali i više izrazitijih prilika za postizanje gola, no na poluvrijeme se otišlo bez pogodaka.

Očekivano, bijeli su u drugom poluvremenu bili puno bolji i konkretniji, no domaćeg vratara nisu uspjeli savladati.

Nakon povratka iz Livna, momčad i vodstvo kluba će se u Splitu pridružiti povorci koja će na Vukovarskoj ulici paljenjem svijeća i polaganjem vijenaca odati počast žrtvama Vukovara.