Halilović na klupi, a Barcelona gubi: Novi poraz za 18. mjesto

Druga momčad Barcelone pretrpjela je deveti poraz u 19. kolu druge španjolske lige protiv Las Palmasa kod kuće (2-0). Alen Halilović dobio je tek zadnjih 19 minuta...

Barceloni "B" nikako ne ide u ovoj sezoni Segunde, druge španjolske lige. U 19. kolu prvenstva momčad Eusebija Sacristána izgubila je na svom terenu od vodećeg Las Palmasa 2-0.

Katalonci su primili po jedan gol u svakom poluvremenu, a hrvatski reprezentativac Alen Halilović u igru je ušao tek nakon što je njegova momčad gubila dva gola razlike.

Gosti su poveli krasnim golom Nauzeta Alemána u 35. minuti nakon što je prihvatio dugačko proigravanje suigrača i odlično se snašao u šesnaestercu. Priču je zaključio Roque 20 minuta prije kraja pospremivši loptu u mrežu pod gredu poslije odbijanca.

Halilovića je trener Sacristán uveo u igru odmah nakon drugog primljenog gola, ali mladi veznjak nije uspio ništa ozbiljnije promijeniti na travnjaku. Druga momčad Barcelone tako je zadržala 18. poziciju i samo je bod iznad zone ispadanja.