Hazard debitirao, Real umalo prokockao ogromnu prednost

Real Madrid pobijedio je Levante 3-2 na Bernabéuu i na kraju morao strepiti jer je gotovo propustio vodstvo 3-0 na poluvremenu. Hazard je zaigrao prve službene minute, a Benzema nastavio niz golova

Nakon dva remija Real Madrid je bez ozlijeđenog Luke Modrića u subotu na domaćem terenu u 4. kolu Primere svladao Levante 3-2.

Real je nakon prvog poluvremena vodio 3-0. Dvostruki strijelac bio je Karim Benzema, u 25. i 31. minuti, a jedan gol zabio je Casemiro (40').

U nastavku su golovima Borje Mayorala (49') i Melera (75') gosti došli nadomak iznenađenja, imali su i dvije šanse u sudačkoj nadoknadi, ali nisu uspjeli doći do izjednačenja.

Za trenera Zinedine Zidanea dobra je vijest što je napokon zaigrao Eden Hazard, najzvučnije ovoljetno pojačanje Reala.

Hazard, koji se je oporavio od ozljede mišića, odigrao je zadnjih pola sata i uspio je jednom zaprijetiti protivničkim vratima, ali je golman Fernández bio na mjestu.