Hazard donio bod u 96. minuti, Ben Foster: Ma penal je sr***!

Chelsea je gubio 2-1 protiv West Bromwich Albiona na Stamford Bridgeu i to do 96. minute utakmice. Hazarad je zabio iz penala za 2-2. Ramires je dosta lako pao...

Djeca rade pogreške. A očevi su tu da bi ih educirali, rekao je Jose Mourinho nakon što je izostavio iz momčadi Edena Hazarda u utakmici Lige prvaka protiv Schalkea.

Belgijac je propustio trening, a Mourinho nije imao milosti. Izbacio ga je iz momčadi, ali i vratio za prvenstvenu utakmicu protiv West Bromwich Albiona. Hazard mu se zahvalio golom iz penala u 96. minuti utakmice za bod (2-2).

Chelsea je poveo golom Samuela Eto'oa u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Za preokret zabijaju gostujući igrači, Long (60') i Sessegnon (68'). No Eden Hazard iz penala u šestoj minuti sudačke nadoknade spašava Mourinha i njegov rekord.

Portugalski trener neporažen je u 66 domaćih utakmica Chelseaja. Londonski klub je kod kuće s njim na klupi slavio u 51 utakmici dok je 15 susreta završilo remijem.

Penal u 94. minuti je čisto sr...

Ramires je u 94. minuti pao u šesnaestercu gostiju, a sudac je pokazao na bijelu točku. Igrači West Browmicha žestoko su protestirali smatrajući kako je Ramires odglumio prekršaj. Hazard je bio siguran izvođač s bijele točke, a golman gostju, Ben Foster, napisao je na Twitteru nakon utakmice: "Čisto sr..."

Bunio se i Mourinho i to oko rasporeda odigravanja utakmice protiv Bromwicha.

- Osjećam kako je naša utakmica posebna jer svaka druga engleska momčad koja sudjeluje u europskim natjecanjima igra u nedjelju. Jedino mi igramo u subotu - rekao je Mourinho.

Arsenal, Tottenham, Manchester City i Manchester United igraju u nedjelju. To je zasmetalo trenera Chelseaja.

- Svi oni imaju dan odmora više. Oni koji rade raspored smiju mi se u lice, svima nama. Znaju da im nitko ništa ne može - rekao je Mourinho.

Premiership, 11. kolo:

• Chelsea - WBA 2-2 (Eto'o 45, Hazard 90 + 6 / Long 60, Sessegnon 68)
  • Aston Villa - Cardiff 2-0 (Bacuna 76, Kozak 84)
  • Crystal Palace - Everton 0-0
  • Liverpool - Fulham 4-0 (Amorebieta (ag) 23, Škrtel 26, Suarez 36, 54)
  • Southampton - Hull City 4-1 (Schneiderlin 16, Lambert 30 (p), Lallana 37, Davis 88 / Sagbo 55)