Heat izjednačio protiv Indiane, James i Wade izvukli prvake

Indiana je protiv aktualnih prvaka bila blizu vodstva od 2:0 jer je sedam minuta prije kraja imala 73:69. No onda su se probudili sjajni LeBron James i Dwyane Wade

Miami Heat slavio u gostima kod Indiane 87:83 i izjednačio na 1:1 u finalu Istočne konferencije NBA lige.

Indiana je protiv aktualnih prvaka bila blizu vodstva od 2:0 budući da je sedam minuta prije kraja imala 73:69. No, onda su se probudili LeBron James i Dwyane Wade. Miamijev dvojac je u prve tri četvrtine zajedno ubacio 23 koša, a u posljednjoj dionici 22.

Wade je susret završio s 23 koša na kontu, a James je ubacio jednog manje. Kod domaće momčadi je najučinkovitiji bio Stephenson s 25 poena.

Iduće dvije utakmice igraju se na Floridi.