Hezonja očajno šutirao, ali dao 13, Šarić 15 u porazu 76ersa...

Mario Hezonja je zabio 13 poena u porazu New York Knicksa kod Miami Heata (110-87), dok je Dario Šarić postigao 15 koševa u porazu Philadelphije kod Milwaukee Bucksa (123-108)

Mario Hezonja očajno je šutirao, ali na kraju postigao 13 koševa. Njegovi Knicksi izgubili su u Miamiju 110-87, a naš je košarkaš imao samo 26.7 posto uspješnosti na šutu. Pucao je 15, a pogodio samo 4 puta od čega su 6 poena donijele dvije trice,a 3 slobodna bacanja. Najbolji je na tom susretu bio Hassan Whiteside iz redova domaćina koji je u 26 minuta postigao 22 koša i 14 skokova.

Naš Dario Šarić odigrao je solidnu partiju u porazu Philadelphije kod Milwaukee Bucksa (123-108). "Šiši" je u 33 minute postigao 15 koševa i upisao 7 skokova, dok je njegov suigrač Joel Embiid zabio 30 koševa uz 19 skokova i 6 asistencija. U redovima Bucksa ponovno je dominirao "The Greek Freak" Giannis Antetokounmpo sa triple-doubleom - 32 koša, 18 skokova i 10 asistencija.

"Babini" Pacersi porazili su San Antonio Spurse u gostima 116-96, a Bogdanović je ubacio 7 koševa i upisao 4 skoka i asistenciju. Za Spurse je LaMarcus Aldridge zabio 15 koševa uz 13 skokova i 2 asistencije, dok je za Pacerse Oladipo upisao 21 poen, 5 skokova i 9 asistencija.

Luka Dončić je ponovno oduševio svojom izvedbom u dresu Dallasa. Upisao je 21 poen, 9 skokova i 2 asistencije u porazu Mavericksa kod Atlante (111-104). Na krilima odličnog Bazemorea sa 32 koša, 3 skoka i 7 asistencija Atlanta je upisala drugu ovosezonsku pobjedu.

"Kralj" je dočekao prvu pobjedu. Lakersi su razbili Phoenix 131-113, a LeBron je u Staples centru dočekao prvu ligašku pobjedu u novom dresu. Lakerse je do pobjede vodio Lance Stephenson sa 23 koša, 8 skokova i 8 asistencija, dok se u dresu Sunsa ponovno istaknuo Booker sa 23 koša, 7 skokova i 7 asistencija. Naš Ivica Zubac igrao je 2 minute i imao 2 skoka i asistenciju.

"Sveto trojstvo" je sa 100 koševa vodilo Warriorse prema pobjedi protiv Wizardsa (144-122). Najbolji je ipak bio Stephen Curry koji je zabio 51 koš od čega 11 trica, upisao 4 skoka i 3 asistencije. U Washingtonu je dobrih 19 minuta odigrao Beal - upisao je 23 poena, 3 skoka i 4 asistencije.

Cavaliersi su kod kuće izgubili 102-86 od Netsa i novoj sezoni bez Jamesa još ne znaju za pobjedu. Love je kao novi vođa Clevelanda zabio 14 koševa, uz 11 skokova i 2 asistencije, a Brooklyn je do druge pobjede u sezoni vodio D'Angelo Russell sa 18 poena, jednim skokom i 8 asistencija. Ante Toni Žižić igrao je 4 minute i imao 2 skoka.

Toronto Raptorsi pobijedili su kod kuće Minnesotu 112-105 i tako nastavili stopostotnu (5-0) seriju. Raptorse je predvodio Kawhi Leonard sa 35 koševa, 5 skokova i 2 asistencije, dok je za Timberwolvese Jimmy Butler postigao 23 koša uz 4 skoka i 5 asistencija.

Chicago Bullsi pobijedili su Charlotte 112-110 i upisali prvu pobjedu u novoj sezoni. Zach LaVine u dresu Bullsa igra odlično, a u ovoj je utakmici zabio 32 koša uz 4 skoka i 5 asistencija. Najbolji u Hornetsima bio je Kemba Walker sa 23 koša, 3 skoka i 6 asistencija. Posebno je zanimljivo bilo u posljednjim sekundama jer je LaVine toliko dobar da ni namjerno ne može promašiti slobodno bacanje, ali Hornetsi nisu uspjeli realizirati posljednji napad.

Utah Jazz slavio je u gostima kod Houstona rezultatom 100-89. Veliku utakmicu za Jazz odigrao je Donovan Mitchell koji je zabio 38 koševa uz 5 skokova i 7 asistencija. U dresu Rocketsa najbolji je bio Harden sa 29 koševa, 5 skokova i 7 asistencija.

Sacramento Kingsi su sa 97-92 bili bolji od Memphisa. U redovima domaćih najbolji su bili Hield sa 23 koša, 7 skokova i 2 asistencije i Fox sa 21 košem, 8 skokova i 6 asistencija, dok je za Grizzliese Conley upisao 27 koševa, 6 skokova i 5 asistencija.