Higuain spasio Napoli u 90. minuti, Roma dobila Udinese

Nogometaši Napolija stigli su do pobjede kod Torina u 90. minuti golom Higuaina, a Roma je zadržala drugo mjesto slavivši na Olimpicu protiv Udinesea 3-2

Dvjema utakmicama u ponedjeljak navečer zaključeno je 28. Serie A, a favoriti nisu dopustili iznenađenja.

Doduše, Napoli je bio na pragu kiksa u Torinu u kojem je protiv istoimenog domaćina slavio golom Gonzala Higuaina u 90. minuti. Tako su Napolitanci zadržali priključak za drugoplasiranom Romom, odnosno mjestom koje donosi izravni plasman u Ligu prvaka.

'Vučica' je također bila trijumfalna svladavši na Olimpicu Udinese 3-2. Domaćin je nakon pola sata imao 2-0 golovima Tottija i Destra, a u 51. minuti smanjio je Pinzi. No Roma se ponovo odvojila na dva razlike preko Torosidisa, a tek utješni gol zabio je Basta u 80. minuti.

Jedvaj nije igrao za Romu kao ni Bubnjić i Kelava za Udinese.